window.customerPrivacy.onMarketingConsentGranted(function () { wph('consent', 'grant') })
Robert Makłowicz

Polecamy książki Roberta Makłowicza

Odkryj fascynujący świat smaków i przygód kulinarnej literatury!

Zapraszamy Cię do zakupu książek niezrównanego autora Roberta Makłowicza, mistrza kulinarnego pióra i niezapomnianego odkrywcy kuchennych sekretów.

Robert Makłowicz, znany ze swego wykwintnego smaku i pasji do podróży kulinarnej, to prawdziwa ikona gastronomii. Jego książki to prawdziwe skarbnice wiedzy dla miłośników dobrego jedzenia i eksploratorów smakowych uniesień. Przygotuj się na wciągającą podróż po smakach, aromatach i historiach, które ożywają na kartach jego dzieł.

Ciekawostki o Robercie Makłowiczu tylko dodają smaku jego literackiemu dziedzictwu. Ten nieustraszony podróżnik kulinarny przemierzał dżunglę smaków na wszystkich kontynentach, zgłębiając sekrety lokalnej kuchni i poznając autentyczne tradycje kulinarne. Jego odkrycia są owocem niezliczonych wypraw, które zapierały dech w piersiach i zachwycały zmysły.

Nie tylko jest znany jako utalentowany pisarz, ale także jako gwiazda telewizji kulinarnej, która wciąga widzów w magiczną podróż po kulinarnych rajach. Jego charyzma i umiejętność przekazywania pasji do gotowania sprawiają, że staje się inspiracją dla wielu kuchennych entuzjastów.

Dzięki jego książkom, będziesz miał niepowtarzalną szansę odkrycia tajemnic tradycyjnych przepisów, niezwykłych składników i technik kulinarnej sztuki. Od rozgrzewających zup po wykwintne potrawy, od prostych przekąsek po rafinowane desery - Makłowicz nie zawodzi, zawsze serwując kulinarne arcydzieła na srebrnej tacy słów.

Zapomnij o codziennym jedzeniu i daj się ponieść wyobraźni kulinarnej. Książki Roberta Makłowicza to kuchenne przewodniki pełne smakowych eksperymentów i niezawodnych przepisów. Przygotuj się na wybuch emocji smakowych i kulinarne zaskoczenia, które z pewnością zadowolą najbardziej wymagających koneserów.

Nie zwlekaj dłużej! Wejdź do świata Roberta Makłowicza i pozwól,
aby Twoje kulinarny wyobraźnia została uwolniona.

Książki tego wyjątkowego autora to nie tylko przepisy, to prawdziwe historie, które będą Ci towarzyszyć na drodze poznawania niezwykłych smaków.

 

C. K. Kuchnia

Dalmacja

Café Museum

„C.k. kuchnia” to nie tylko książka kucharska, lecz również opowieść o czasach, gdy Europa Środkowa stanowiła jedność pod berłem Habsburgów. Amatorzy kulinariów odnajdą na jej łamach 84 przepisy z tamtych czasów i tamtych ziem, od Adriatyku po Karpaty. Przepisy reprezentatywne dla dzisiejszych kuchni narodowych - węgierskiej, czeskiej, rumuńskiej, austriackiej, bośniackiej, słowackiej czy też północnowłoskiej - kiedyś zwanych po prostu c.k. kuchnią. Robert Makłowicz od lat związany jest uczuciowo z Dalmacją. Jak się wydaje, poznał doskonale zarówno tamtejszą kuchnię domową, jak i restauracyjną, a spędzając każdego roku kilka miesięcy nad Adriatykiem, własnoręcznie i po wielekroć ugotował niemal każdy dalmatyński kulinarny klasyk. Czytając "Café Museum", pragnąłem natychmiast zjeść te wszystkie opisane ze znawstwem i miłością potrawy, zaraz potem wypić wszystko, czego picie jest tu opisane, a jeszcze bardziej — natychmiast wsiąść do samochodu i pojechać w miejsca, które na łamach tej zbyt skromnej objętościowo książki wymienia Makłowicz (Krzysztof Varga). "Café Museum" to połączenie książki podróżniczej i kulinarnej z szerokim tłem historycznym i wieloma rodzinnymi wspomnieniami.

Zamów już dziś

Zamów już dziś

Zamów już dziś

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium