O firmie

Firma Liber SA powstała z połączenia spółek działających na rynku księgarskim i dystrybucyjnym. Korzystając z 17 lat doświadczenia Liber SA poszerzyło w ostatnich latach zakres swojej działalności o księgarnie internetową Liber.pl. Nasze centrum biurowo-magazynowe mieści się w Klaudynie i zatrudnia ponad 80 osób, kontrolujących każdy element procesów logistyczno-sprzedażowych.

W ciągłej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt tysięcy tytułów, w setkach tysięcy egzemplarzy, oferując je w atrakcyjnych dla Czytelników cenach. Lata doświadczeń sprawiły, że z kilkunastoma polskimi wydawnictwami pracujemy w oparciu o zasady wyłączności.
Prowadzimy również 9 księgarń stacjonarnych w różnych rejonach Polski. Księgarnie usytuowane w Warszawie pełnią jednocześnie rolę punktów odbioru zamówień online.

Chcąc jak najlepiej odpowiadać na sugestie naszych klientów nieustannie wdrażamy nowe technologie e-commerce, tak by sposób zamówienia i czas jego realizacji w księgarni internetowej Liber.pl był jak najkrótszy i najprostszy.

Nasza profesjonalna kadra umożliwia Państwu realizację zarówno zakupów detalicznych, jak i hurtowych. Dla Państwa wygody oferujemy wszystkie formy dostawy, od odbioru osobistego, przez paczkomaty i kioski ruchu, aż po usługi dostawy kurierem do domu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do zakupów w naszej księgarni internetowej Liber.pl

 

 

 

 

  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium