O firmie

Firma Liber SA powstała z połączenia spółek działających na rynku księgarskim i dystrybucyjnym. Korzystając z 17 lat doświadczenia Liber SA poszerzyło w ostatnich latach zakres swojej działalności o księgarnie internetową Liber.pl. Nasze centrum biurowo-magazynowe mieści się na warszawskich Bielanach i zatrudnia ponad 80 osób, kontrolujących każdy element procesów logistyczno-sprzedażowych.

W ciągłej sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt tysięcy tytułów, w setkach tysięcy egzemplarzy, oferując je w atrakcyjnych dla Czytelników cenach. Lata doświadczeń sprawiły, że z kilkunastoma polskimi wydawnictwami pracujemy w oparciu o zasady wyłączności.
Prowadzimy również 24 księgarnie stacjonarne w różnych rejonach Polski. Pełnią one jednocześnie rolę punktów odbioru zamówień online.

Chcąc jak najlepiej odpowiadać na sugestie naszych klientów nieustannie wdrażamy nowe technologie e-commerce, tak by sposób zamówienia i czas jego realizacji w księgarni internetowej Liber.pl był jak najkrótszy i najprostszy.

Nasza profesjonalna kadra umożliwia Państwu realizację zarówno zakupów detalicznych, jak i hurtowych. Dla Państwa wygody oferujemy wszystkie formy dostawy, od odbioru osobistego, przez paczkomaty i kioski ruchu, aż po usługi dostawy kurierem do domu.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Czytelników do zakupów w naszej księgarni online Liber.pl

 

OGŁOSZENIE

Zarząd Spółki pod firmą LIBER SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Warszawie, przy ul. Kabaretowej 21, 01-942 Warszawa, KRS: 0000823485, w związku z art. 16 ustawy z dnia 30 sierpnia 2019 roku o zmianie ustawy - Kodeks spółek handlowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2019 r., poz. 1798) wzywa wszystkich akcjonariuszy Spółki do złożenia posiadanych dokumentów akcji w celu ich dematerializacji.

Dokumenty akcji należy składać w siedzibie Spółki, tj. ul. Kabaretowej 21, 01-942 Warszawa, w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku), w godzinach 900-1700.

Niniejsze Wezwanie jest 1 z 5.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium