Filtruj
Wydawca
Nasza cena
 • od
  do
Nowość
Promocja

POLECAMY

Beletrystyka. W tej kategorii oferujemy szeroką gamę książek podróżniczych, biograficznych, historycznych, powieści obyczajowych, sensacyjnych, fantastykę oraz romanse. Oferta zawiera nowości jak również tytuły trudno dostępne w atrakcyjnych cenach. Fani thrillerów i powieści sensacyjnych, wielbiciele fantastyki, poezji, historii czy reportaży na pewno znajdą tu coś dla siebie.

Jeśli szukasz najlepszej prozy do czytania to z pewnością dobrze trafiłeś. Znajdziesz u nas powieści kryminalne polskich autorów: Remigiusz Mróz autor bestsellerowej serii o Chyłce, Katarzyna Bonda, Wojciech Chmielarz. W ofercie nie brakuje również autorów zagranicznych takich jak Stieg Larsson, Jo Nesbo czy Camilla Lackberg, którzy dostarczą Ci wiele wrażeń i dreszczyku emocji.

W ofercie posiadamy również historie oparte na faktach, dzienniki, pamiętniki, poezje, kroniki, szkice, eseje oraz ciekawe wywiady. Miłośnikom reportażu polecamy książki Ryszarda Kapuścińskiego, Hanny Krall, Mariusza Szczygła, Wojciecha Cejrowskiego czy Beaty Pawlikowskiej.

Nie zapominamy też o fanach fantastyki. Wśród książek z tego gatunku nie może zabraknąć klasyka literatury fantastycznej J.R.R. Tolkiena autora bestsellerów: „Władca pierścieni”, „Hobbit czyli tam i z powrotem”, „Silmarillion”.

Perełką w tej kategorii na pewno jest „Wiedźmin” Andrzeja Sakowskiego. To właśnie tym cyklem opowiadań składający się z 7 tomów zdobył popularność.

Powieści fantastyczne to nie tylko podróż w głąb wyobraźni, ale również straszne i przerażające opowieści mrożące krew w żyłach. Do nich należy zaliczyć mistrza grozy Stephena Kinga autora takich tytułów jak „Mroczna Wieża”, „Lśnienie” czy „Carrie”.

Na uwagę zasługuje również kategoria dramaty, która oferuje bogaty wybór spośród gatunków takich jak dramaty romantyczne, tragikomedie, melodramaty, etiudy, komedie. Twórcami nich są: Molier, Stanisław Mrożek, Gabriela Zapolska, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki czy Witold Gombrowicz.

Nie zabraknie poezji przez którą wielcy poeci wyrażali swoje emocje i uczucia. Znajdziecie tu dzieła wielkich poetów: Jan Kochanowski, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki, Julian Tuwim, Wiesława Szymborska, Leopold Staff, Oscar Wilde czy George Bayron.

Z książek dla kobiet polecamy rozwijający się gatunek literacki new adult, w którym autorzy opowiadają o pierwszych doświadczeniach swoich bohaterów, pierwszych porywach serca, emocjach związanych z pójściem do pierwszej pracy, pierwszych krokach stawianych w dorosłym życiu. Książki polecane są zdecydowanie dla osób pełnoletnich. W tych historiach nie ma cenzury, występuje w nich wulgarny język, seks i przemoc. W tym dziale znajdziemy książki takich autorów jak Agata Czykierda- Grabowska, Anna Bellon, Klaudia Bianek, Martyna Senator, Katarzyna Michalak, Abbi Glines, Tammara Webber, Colleen Hoover, Jojo Moyes.

Beletrystyka ma na celu dostarczyć czytelnikowi rozrywki, wzruszeń przenieść go w świat wyobraźni.

Nasza oferta jest na bieżąco uzupełniana i powiększana o najnowsze tytuły.

Beletrystyka i literatura piękna

Od Oddechu Do Oddechu. Najpiękniejsze Wiersze I Piosenki Od Oddechu Do Oddechu. Najpiękniejsze Wiersze I Piosenki
Młynarski Wojciech
Nasza cena: 40,79 zł
59,99 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Mam Na Ciebie Oko Mam Na Ciebie Oko
Clark Higgins Mary
Nasza cena: 27,19 zł
38,00 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Red, White & Royal Blue Red, White & Royal Blue
Mcqiuston Cassey
Nasza cena: 28,23 zł
39,99 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Bardzo Bzdurne Bajdurki Dla Rodziców I Dzieci Pod Kontrolą Bardzo Bzdurne Bajdurki Dla Rodziców I Dzieci Pod Kontrolą
Wollny, Mariusz
Wydawca: Skrzat
Nasza cena: 15,68 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Rzeźnicy I Lekarze Wyd. Kieszonkowe Rzeźnicy I Lekarze Wyd. Kieszonkowe
Lindsey Fitzharris
Wydawca: Znak
Nasza cena: 14,51 zł
14,90 zł

⚠ Produkt niedostępny

zobacz więcej
 • nowość
Prawo I Dama Prawo I Dama
Wilkie Collins
Nasza cena: 29,29 zł
44,90 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Klub Pani M. Klub Pani M.
Maya Frost
Nasza cena: 34,51 zł
39,99 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Normalni Ludzie Wyd. 2022 Normalni Ludzie Wyd. 2022
Sally Rooney
Wydawca: W.A.B.
Nasza cena: 37,66 zł
44,99 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość
Córka Głosu Księga Życia Hili Campos Córka Głosu Księga Życia Hili Campos
Wojdowicz Agnieszka
Nasza cena: 28,63 zł
39,90 zł

⛟ Wysyłamy w 3 dni

szt.
zobacz więcej
 • nowość