loadingimg

Wczytuję dane...

Akceptujemy

Zapłać po przez PatyU - wygodnie i bezpiecznie!


Zapłata kartą kredytową / płatniczą MasterCard Zapłata kartą kredytową / płatniczą VISA Przelew bankowy Zapłata gotówką (przy odbiorze)

Wysyłka książek


powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Ala i lale

Ala i lale

Dostępność 24-48 h
średnia: 0.0  ocen: 0

Wysyłamy w terminie: 48 godziny

Wydawca: Konopacka E.

Dodaj: szt.
KUP KSIĄŻKĘ

Nasza cena:16,90 PLN
Cena z okładki: 16.90 PLN

  • Opis książki

  • Dane szczegółowe

Książeczka ?Ala i lale? to pierwsza część serii ?Uczę się mówić z Fretką, przeznaczonej dla dzieci, u których obserwuje się opóźniony rozwój mowy. Pozycja skierowana jest do logopedów, pedagogów, psychologów, terapeutów pedagogicznych oraz wszystkich tych, którym temat stymulacji rozwoju mowy nie jest obcy (w tym rodziców, którzy chcą pozytywnie wpływać na nabywanie mowy u ich dzieci).
Ilustracje w książeczce stanowią podstawę do ćwiczeń nazywania, rozumienia oraz do tworzenia dłuższych wypowiedzi. Wykorzystać ją można do wzbogacania słownika, nauki tworzenia dialogów, formułowania pytań, ćwiczeń artykulacyjnych, a także do rozwijania kompetencji językowej i komunikacyjnej.

Książeczka może służyć też jako pomoc edukacyjna na początkowym etapie czytania, gdyż zawiera tylko proste wyrazy, złożone z sylab otwartych. Można ją stosować podczas pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w tym ze spektrum autyzmu.
AutorKonopacka E., Rutkowska-Zielińska A.
ISBN9788395178702
Objętość22
OprawaMiękka
Rok wydania2018
TematykaEdukacja