loadingimg

Wczytuję dane...

Akceptujemy

Zapłać po przez PatyU - wygodnie i bezpiecznie!


Zapłata kartą kredytową / płatniczą MasterCard Zapłata kartą kredytową / płatniczą VISA Przelew bankowy Zapłata gotówką (przy odbiorze)

Wysyłka książek


powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Twoja Księgarnia 4/2018 (40)
Promocja

Twoja Księgarnia 4/2018 (40)

Dostępność 24-48 h
średnia: 0.0  ocen: 0

Wysyłamy w terminie: 48 godziny

Wydawca: Osdw Azymut

Dodaj: szt.
KUP KSIĄŻKĘ

Nasza cena:4,49 PLN
4,99 PLN
Oszczędzasz: 0.50 PLN
Cena z okładki: 4.99 PLN

  • Opis książki

  • Dane szczegółowe

Szanowni Państwo!
Z radością oddajemy w Wasze ręce jubileuszowe, czterdzieste wydanie kwartalnika ?Twoja Księgarnia?. W tym miejscu chciałam podziękować wszystkim, których zaangażowanie zaowocowało kolejnymi latami działalności na rynku księgarskim, współpracującym z nami księgarniom, ale szczególnie Czytelnikom bez których nie byłoby czasopisma.

Książką numeru jest przeniesiona niedawno na mały ekran, powieść Vincenta V. Severskiego ?Nielegalni?. Serialowa wersja historii szpiegowskiej wzbudza zainteresowanie czytelników, nie tylko przez odwieczny spór o pierwszeństwo wydania literackiego nad ekranizacją (lub odwrotnie) oraz emocjonującą fabułą, ale też dzięki plejadzie gwiazd skupionych wokół produkcji.

Zachęcam Państwa do lektury wywiadów z Katarzyną Kozłowską, autorką książki ?Feluś i Gucio idą do przedszkola? i Anitą Musioł, założycielką Wydawnictwa Pauza. W wydaniu grudniowym kwartalnika nie mogło zabraknąć nowości literackich dla młodych czytelników, do poznania których zapraszam bez względu na metrykę. Książka dziecięca to nie tylko autorskie ilustracje, unikatowe przekłady, oryginalne formy, ale przede wszystkim wartościowe treści i niezapomniane przeżycia, od których przecież często zaczyna się radość czytania.
Format21.0x29.0cm
Objętość54
OprawaMiękka
Rok wydania2018
TematykaCzasopisma