loadingimg

Wczytuję dane...

Akceptujemy

Zapłać po przez PatyU - wygodnie i bezpiecznie!


Zapłata kartą kredytową / płatniczą MasterCard Zapłata kartą kredytową / płatniczą VISA Przelew bankowy Zapłata gotówką (przy odbiorze)

Wysyłka książek


powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku
Promocja

Trampolina+ Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku

Dostępność 24-48 h
średnia: 0.0  ocen: 0

Wysyłamy w terminie: 48 godzin

Wydawca: Wydawnictwo Szkolne Pwn

Dodaj: szt.
KUP KSIĄŻKĘ

Nasza cena:213,94 PLN
237,71 PLN
Oszczędzasz: 23.77 PLN
Cena z okładki: 237.71 PLN

  • Opis książki

  • Dane szczegółowe

"Trampolina +. Karty zadaniowe i ćwiczenia interaktywne na cztery pory roku" to publikacja wspomagająca wszechstronny rozwój - zarówno młodszych, jak i starszych - przedszkolaków. Ta innowacyjna forma nauki poprzez zabawę łączy pomoce tradycyjne w postaci kart zadaniowych z multimedialnymi ćwiczeniami interaktywnymi.

Publikacja zawiera:
• 160 atrakcyjnych ćwiczeń interaktywnych na płycie - ułożonych zgodnie z cyklem pór roku,
• 16 kolorowych kart zadaniowych, służących do sprawdzania i sukcesywnego powtarzania omawianego materiału,
• 20 czarno-białych szablonów, specjalnie przygotowanych do kserowania i wykorzystywania np. podczas zajęć plastycznych,
• 48 kolorowych naklejek motywujących.

Ćwiczenia interaktywne to bogaty materiał multimedialny - do wykorzystania na tablicach multimedialnych lub komputerze - zawierający np. prezentacje z nagraniami, np. odgłosów zwierząt, a także ćwiczenia budujące poczucie sprawstwa (w formie tworzenia prostych obrazków). W ćwiczeniach zastosowano także specjalny system wzmocnień, który umożliwia dzieciom samodzielne wykonywanie zadań i jednocześnie motywuje oraz zachęca do pracy z płytą.

Karty zadaniowo-demonstracyjne służą nauczycielowi do powtarzania i utrwalania nabytych przez dziecko umiejętności. Natomiast szablony to propozycje na wykonanie przez przedszkolaki ciekawych prac plastyczno-technicznych.

Publikacja jest świetnym uzupełnieniem przedszkolnego programu nauczania, możną ją wykorzystać w pracy z każdą serią pakietów edukacyjnych, a także zarówno podczas zajęć indywidualnych, jak i podczas pracy grupowej - nie tylko w przedszkolu, lecz także w domu.
Format21.0x28.0cm
ISBN9788326226748
Objętość40
OprawaKartonowa
Rok wydania2016
TematykaPedagogika Oświata Szkolnictwo