loadingimg

Wczytuję dane...
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Czysta anarchia
Promocja

Czysta anarchia

Dostępność 24-48 h
średnia: 0.0  ocen: 0

Wysyłamy w terminie: 24 godzin

Wydawca: Rebis

Dodaj: szt.
KUP KSIĄŻKĘ

Nasza cena:30,51 PLN
33,90 PLN
Oszczędzasz: 3.39 PLN
Cena z okładki: 33.90 PLN

  • Opis książki

  • Dane szczegółowe

Czysta anarchia, najnowszy zbiór tekstów Woody'ego Allena, zawiera osiemnaście przezabawnych i inteligentnych utworów, pełnych surrealistycznego i absurdalnego humoru, gier słownych, jadowitej satyry i szaleństwa. Jest wśród nich m.in. opowieść o sobowtórze mylnie uznanym za słynnego aktora i porwanym przez bandytów, o pretensjonalnym pisarzu zmuszonym do stworzenia scenariusza o gwiazdach amerykańskiej burleski filmowej, o niani, która potajemnie pisze książkę o swoich chlebodawcach, o oszustach sprzedających modlitwy przez Internet i Myszce Miki występującej jako świadek w sprawie nadużyć w Walt Disney
Company. Ta książka nie tylko odpowiada na najważniejsze pytania ludzkiej egzystencji, ale także dzięki swym rozmiarom idealnie nadaje się do podkładania pod nogę rozchybotanego stolika.

Woody Allen (ur. 1935) jest nie tylko jednym z najsłynniejszych na świecie reżyserów filmowych, ale też uznanym muzykiem i autorem tekstów pisanych m.in. do ?New Yorkera?, które ukazały się w kilku zbiorach.
AutorAllen Woody
Format12.8x19.7cm
ISBN9788375100891
Objętość184
OprawaTwarda z obwolutą
Rok wydania2017
TematykaLiteratura piękna
Wydanie1