loadingimg

Wczytuję dane...

Akceptujemy

Zapłać po przez PatyU - wygodnie i bezpiecznie!


Zapłata kartą kredytową / płatniczą MasterCard Zapłata kartą kredytową / płatniczą VISA Przelew bankowy Zapłata gotówką (przy odbiorze)

Wysyłka książek


Zapłata za książki

Dla Państwa wygody udostępniamy liczne formy zapłaty za zamówione książki. W naszym sklepie można płacić kartą kredytową / płatniczą, przelewem, a także przy odbiorze przesyłki. Tylko od Państwa zależy, w jaki sposób zostanie dokonana zapłata za zamówienie.
 

Zapłata kartą kredytową (zapłacisz poprzez system Płatności.pl)
Nic nie stoi na przeszkodzie, byś mógł płacić kartą kredytową. Wystarczy, że wybierzesz „Płacę z Płatności.pl”. Dzięki temu prostemu systemowi szybko dokonasz bezpiecznej transakcji. System Płatności.pl umożliwia również dokonywanie bezpiecznych przelewów
Przelew na konto bankowe (zapłacisz na poczcie, w banku lub poprzez system Płatności.pl)
Jeżeli nie posiadasz karty kredytowej i/lub konta w banku, a nie chcesz płacić za zamówiony towar przy odbiorze, to ta opcja jest przeznaczona właśnie dla Ciebie. Możesz wpłacić równowartość zamówienia bezpośrednio na nasze konto za pomocą opcji przelewu. Możesz to zrobić na przykład w każdym urzędzie pocztowym lub w dowolnym banku. Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać WYŁĄCZNIE NUMER ZAMÓWIENIA.
Jeśli nie posiadasz konta bankowego lub po prostu nie chcesz przedpłacać za zamówione produkty, możesz wybrać opcję tak zwanej zapłaty za pobraniem. Kwotę należną za zamówienie uiścisz przy odbiorze paczki. Pobierze ją od Ciebie kurier, który przyniesie Ci paczkę pod same drzw


Przelew tradycyjny

Wybierając tę formę zapłatę, za złożone zamówienie, uiszczą Państwo za pomocą banku lub przekazem pieniężnym np. na poczcie czy w innej placówce świadczącej podobne usługi. W tytule wpłaty prosimy podać numer zamówienia.


LIBER SP. Z O.O.

UL. KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 24
00-325 WARSZAWA
NR KONTA BANKOWEGO:

15 1050 1025 1000 0090 3111 8277

Szybki przelew i płatność kartą przez platformę PayU (dawniej Płatności.pl) 

Szybkie przelewy po przez system PayU, to gwarancja bezpieczeństwa i tego, że zapłata za pomocą bankowości elektronicznej praktycznie od razu trafi na nasze konto. Tzw. szybki przelew pozwala skrócić czas realizacji zamówienia. System PayU umożliwia również dokonywanie płatności za pomocą kart kredytowych i płatniczych. 

 

 Zapłata przy odbiorze paczki 

Kwotę należną za zamówienie pobierze kurier lub pracownik poczty przy wydawaniu przesyłki.


Zapłata przy odbiorze osobistym

Jeśli zdecydowaliście się Państwo na odbiór książek w lokalu księgarni to płatność zostanie pobrana na miejscu, przy odbiorze zamówienia, gotówką lub kartą.