loadingimg

Wczytuję dane...

Akceptujemy

Zapłać po przez PatyU - wygodnie i bezpiecznie!


Zapłata kartą kredytową / płatniczą MasterCard Zapłata kartą kredytową / płatniczą VISA Przelew bankowy Zapłata gotówką (przy odbiorze)

Wysyłka książek


Zastrzeżenia prawne

Korzystanie z serwisu (uzyskanie dostępu do witryny, otwieranie stron, przeglądanie, pobranie dowolnej części witryny, wykorzystanie witryny lub jej zawartości w inny sposób) zarówno przez zarejestrowanego klienta, jak i niezarejestrowanego gościa jest równoznaczne z zaakceptowaniem poniższych warunków.

Niezaakceptowanie poniższych warunków uniemożliwia korzystanie z witryny sklepu Liber.pl

1. Prawa autorskie

Zawartość witryny (teksty, grafiki, loga, ikony, obrazki, odsłuchy muzyczne, fragmenty książek) oraz wszystkie jej fragmenty stanowią własność firmy Liber Sp. z o.o., wydawców, dostawców produktów oraz wszelkich innych firm współpracujących.


Cała zawartość witryny jest objęta ochroną, wynikającą z przepisów polskiego i międzynarodowego prawa autorskiego.

Wszystkie mechanizmy i oprogramowanie używane na stronach Liber.pl są własnością Liber Sp. z o.o. lub są wykorzystywane na podstawie licencji, i są chronione prawami autorskimi i innymi.

2. Licencje i dostęp do serwisu

Zgodnie z prawem autorskim oraz przepisami o ochronie baz danych każdy użytkownik otrzymuje niewyłączną, ograniczoną licencję na korzystanie z serwisu tylko w celach prywatnych, bez możliwości pobierania lub zapisywania stron (innego niż cache'owanie), dokonywania ich modyfikacji lub podziału (poza przypadkami, kiedy firma Liber Sp. z o.o. wyraźnie udzieli na to zgody na piśmie).


Powyższa licencja nie zezwala na:

  • odsprzedaż lub wykorzystanie w celach komercyjnych stron i ich zawartości;
  • pobieranie i wykorzystanie list produktów, opisów, danych handlowych (cen), dowolnego, pochodnego użycia stron lub zawartości tego serwisu;
  • pobieranie lub kopiowanie informacji o kontach klientów w celu przekazania ich innym sprzedawcom;
  • eksplorację danych, wykorzystywanie robotów lub innych narzędzi do gromadzenia i wydobywania danych.

Strony lub ich części nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane, sprzedawane, odsprzedawane, dystrybuowane, przekazywane, wyświetlane, przesyłane, przedrukowywane, sublicencjonowane, wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy Liber Sp. z o.o.

Nie zezwala się na ramkowanie serwisu lub zastosowanie techniki ramkowania i wykorzystanie w takiej prezentacji znaków handlowych, loga lub innych informacji, będących własnością firmy Liber Sp. z o.o. (zdjęć, obrazków, tekstów, budowy, układu i kształtu stron) bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy Liber Sp. z o.o

Nie zezwala się na wykorzystanie metatagów lub innych znaczników - ukrytych ciągów znaków lub tekstów z nazwą lub znakami handlowymi firmy Liber Sp. z o.o. bez jej uprzedniego pisemnego zezwolenia.

Nie zezwala się na wykorzystanie logo Liber.pl, grafiki czy znaku towarowego, będących własnością firmy Liber Sp. z o.o. jako części linku, bez uprzedniego pisemnego zezwolenia firmy Liber Sp. z o.o.

Nie zezwala się na wykorzystanie serwisu w sposób, który naruszałby niniejsze warunki albo wszelkie obowiązujące prawa lub przepisy (między innymi dotyczące publicznych sieci komunikacyjnych), a także w sposób, który powoduje albo może spowodować uszkodzenie niniejszej witryny, przerwę w pracy lub zakłócenia w pracy.

Nie zezwala się na podejmowanie prób uzyskania nieuprawnionego dostępu - przez działania hakerskie - do dowolnej części niniejszej witryny, kont klientów ani wszelkich systemów komputerowych lub sieci przyłączonych do niniejszej witryny.

Nie zezwala się na gromadzenie lub podejmowanie prób gromadzenia informacji o klientach serwisu za pośrednictwem niniejszej witryny.